o nas

Ambroziak-Kurek

Biuro kredytowe Ambroziak-Kurek. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej w sektorze usług finansowych. Nasza firma powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo transakcji finansowych. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego. Działamy kompleksowo i rzetelnie, bo tylko takie podejście czyni nas liderem na rynku usług finansowych. Po pierwsze, oferujemy pełną obsługę kredytową naszych klientów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Co więcej, zespół doświadczonych finansistów, stale podnoszących swoje kompetencje to gwarancja najlepszych rozwiązań kredytowych. Dodatkowo, działamy na terenie całej Polski. Ambroziak- Kurek to wiarygodny partner biznesowy. Misja jaka nam przyświeca to kierowanie się dobrem klienta i pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dzięki zespołowi profesjonalistów z wieloletnią praktyką, jesteśmy w stanie pomagać również w trudnych sytuacjach. Sprawdź nas!

Biuro kredytowe

Pośredniczymy w transakcjach finansowych. Współpracujemy z rzetelnymi i wiarygodnymi instytucjami finansowymi w kraju. Troszczymy się o wysoki, a przede wszystkim bezpieczny standard naszych usług. Dlatego też, wszystkie umowy podpisujemy bezpośrednio z bankami. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty finansowe dostępne na rynku. Specjalizujemy się w oferowaniu i obsłudze kredytów finansowych zarówno, dla osób fizycznych, jak i prawnych. Oferujemy kredyty dla przedsiębiorców, rolników oraz osób fizycznych. Proponujemy kredyty hipoteczne oraz gotówkowe. W naszym portfolio znajdziesz oferty wszystkich rozwiązań kredytowych oferowanych przez Banki. Dlatego też, Biuro kredytowe Ambroziak-Kurek to gwarancja profesjonalnego podejścia. Wybieramy, to co najlepsze!

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Nasze Biuro specjalizuje się w dostarczaniu indywidualnych usług finansowych. Grono naszych specjalistów codziennie z sukcesem zdobywa zaufanie nowych klientów, a tym samym wzmacnia pozycję naszej firmy. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje, bo tylko takie podejście gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę kredytową klientów. Dzięki temu oferujemy kredyty hipoteczne i gotówkowe spełniające Twoje oczekiwania. Przygotowujemy rozwiązania, które ściśle odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom.

 

Nasi specjaliści

Krzysztof Ambroziak

Właściciel

Tel: 662 274 084

 

Paweł Kurek

Właściciel

Tel: 505 146 596

Ewelina Mańka

Pożyczki prywatne

Tel: 603 763 315

Klaudia Czerwonka

Kredyty firmowe

Tel: 534 655 512

Karol Franczyk

Kredyty Hipoteczne

Tel: 791 655 512

 

Kamil Moch

Kredyty gotówkowe

Tel: 516 019 711